Hearthstone’un Yeni Ek Paketi Kobolds & Catacombs Duyuruldu

For Honor
For Honor Gelecek Hafta Sonu Ücretsiz
Kasım 4, 2017
river city rival showdown
River City Rival Showdown Batı’ya Duyuruldu!
Kasım 4, 2017

Blizzard’ın para basan online kart oyunu Hearthstone, yepyeni içeriklerle genişlemeye devam ediyor. Yapımcı şirketin yıllık etkinliği BlizzCon’dan eli boş dönmeyen yapım, yeni ek paketi Kobolds & Catacombs’u duyurdu.

İsmiyle popüler FRP oyunu Dungeons & Dragons’a selam çakan Kobolds & Catacombs, yeni mekanikleriyle de D&D’ye selam çakıyor. Oyuna hazine sandıklarını ekleyen ek pakette oyuncular kimi zaman bu sandıkları yağmalamak için hayli uğraşacaklar. Bu sandıkların içinden çıkanlar ise elbette ki oyundaki güçlü kartlar olacak, sonuçta kart oyunundan bahsediyoruz.

Kobolds & Catacombs ile oyuna eklenen tek şey hazine sandıkları değil elbette. Oyuna eklenecek olan yeni kartlardan bazıları, “recruit” ibaresine sahip olacak. Bu kartları kullandığımızda ise destemizden rastgele bir minion kartı elimize alabileceğiz. Oyuna eklenen yeni oyun modu ise, bayağı ilgi çekici olacak gibi. Dungeon Run isimli yeni oyun modunda oyuncular kısıtlı desteler ile oyunun karşılarına çıkardığı boss’ları teker teker yenmeye çalışacak, yendiklerinde de harika ödüllere kavuşacaklar.

Hearthstone’un yeni ek paketinin çıkış tarihi ne yazık ki şu an için belli değil. Ancak aşağıdan oyundan ilk görselleri görebilirsiniz.

Bir yorum bırakın

%d blogcu bunu beğendi: