Razer Sonunda Telefon İşine De El Attı

Wolfenstein 2
Wolfenstein 2 PS4 Pro ve PC Ultra Grafik Karşılaştırması
Kasım 2, 2017
nioh
Nioh’un PC Versiyonunda Mouse Desteği Yok
Kasım 2, 2017
razer

Oyuncular arasında bir prestij simgesi haline gelen Razer, bildiğiniz üzere logosunu her yere yapıştırmayı çok seviyor. Daha önce laptop’larda, bilgisayar ekipmanlarında, mikrofonlarda ve hatta (şaka bile olsa) tost makinesinde bile şirketin logosunu görmüşlüğümüz var. Ancak aramızda “her şeyim Razer olsun, hatta direkt ben Razer olayım” diyenler varsa, ceplerini hazırlasın.

Razer Phone adıyla duyurulan akıllı telefon şirketten beklendiği gibi piyasanın en güçlü telefonlarından biri olmayı hedefliyor. Qualcomm Snapdragon 835 ile donatılan telefon, aynı zamanda 8 GB RAM de içeriyor. 64 GB hafıza kapasitesi olan telefonun ekranı ise tam oyuncuların istediği şekilde; 120 Hz ekrana sahip olan telefonun Dolby Atmos destekli ses sistemi ise pastanın kreması olmuş. Çift tarafta da bulunan 12MP kamerası ise, fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar için ideal.

Tüm bu yukarıda saydığımız özellikler ise 4000 mAh pil ile çalışıyor. Piyasanın şu anki en güçlü ekranına sahip olan telefon 120 FPS’ye kadar değerler sunabilecek. Android Nougat işletim sistemiyle gelecek olan telefon, kendisini iyice kişiselleştirmeniz için Nova Launcher Prime’ı da bünyesinde taşıyacak.

Ancak telefonun çoğu kişinin beğenmeyeceği noktası, şu sıralar trende dönüşmüş olan “tek giriş” furyasına katılmış olması. Tıpkı yeni nesil iPhone’lar ve Pixel 2 gibi “Phone” da tek girişe, yani yalnızca USB-C girişine sahip. Yani sizin anlayacağınız telefona kulaklığınızı bağlamak için kutunun içinden çıkan aparata ihtiyacınız var.

17 Kasım’da çıkış yapacak olan telefon ne yazık ki piyasadaki rakipleri gibi kolay bulunabilir düzeyde olmayacak. Kuzey Amerika’da T-Mobile ve AT&T tarafından dağıtılacak olan telefonun ülkemize gelmesi ise şu anki vaziyette zor görünüyor. Ancak Amerika’da oturan bir dayıoğlunuz varsa 700$’ı gözden çıkarmak isteyebilirsiniz.

Razer Phone’u daha yakından görmek için aşağıdaki videoya bir göz atmanız yeterli. İyi seyirler.

Bir yorum bırakın

%d blogcu bunu beğendi: