UFC 3 Resmen Duyuruldu!

Sonic Forces Speed Battle, iOS ve Android cihazınıza geliyor!
Kasım 3, 2017
starcraft 2
Starcraft 2 Ücretsiz Oluyor!
Kasım 3, 2017
ufc

MMA (mixed martial arts) hayranlarının bir numaralı organizasyonu olan UFC, özellikle EA Sports’un haklarını almasıyla iyice oyun dünyasına girmişti. Bugün ise serinin üçüncü oyunu UFC 3 duyuruldu.

Real Player Motion (RPM) teknolojisi ile geliştirilen yapım, şimdiye kadar yapılan en akıcı ve gerçekçi MMA oyunu olmayı hedefliyor. Ayrıca yeni duyurulan G.O.A.T. Career modu, dövüşçülerin yalnızca Octagon arenası içindeki değil, dışındaki hayatlarını da kontrol etmemizi sağlayacak. Bu yeni mekanikler ile şovlardaki maçları ayarlamak için daha çok uğraşacak, seyirciyi çeken düşmanlıklar kuracak ve her zamanki gibi en iyisi olmayı amaçlayacağız.

Oyunun kapak yıldızı ise çok da şaşırtıcı değil. Şirketin şu anki Hafifsiklet şampiyonu Conor McGregor, tüm dünyada yeni yapımın kapağını süsleyecek. Şirkette aynı anda iki farklı klansman kemerini taşıyan ilk dövüşçü olan McGregor, aynı zamanda kimilerine göre tarihin en büyük dövüşünde Floyd Mayweather ile karşılaşmıştı.

PS4 ve Xbox One için duyurulan UFC 3, 2 Şubat’ta çıkış yapacak. Oyunun duyuru fragmanını ve ilk görsellerini aşağıda görebilirsiniz. Ön sipariş linki ise hemen şurada.

Bir yorum bırakın

%d blogcu bunu beğendi: